שלום וברוכים הבאים ל- Shoebi!

הקמתי את מותג Shoebi, כאמא צעירה, לאחר שהייתי כה מתוסכלת משוק נעלי הילדים. המטרה הייתה למצוא פתרונות הנעלה לתינוקות וילדים נוחים, עדינים ונוחים לכל-כיס.

לאחר חיפוש נרחב, מצאתי את מותג Pimpolho הברזילאי, שקיים מאז שנה 1962.

לנעלי Shoebi כמה מאפיינים חשובים:

  1. ראשית כל, בריאות - כהורים, הדבר החשוב לנו ביותר הוא לוודא שהמוצרים אותם אנו מעניקים לילדינו יביא לתהליך צמיחה בריאה. לאור זאת, אנו מקבלים חוות דעת מרופאים רבים ברחבי העולם זאת על מנת לוודא כי נעלינו יתרמו בצורה המיטבית לצמיחת הילדים. כמו כן, לצד שמירה על הטמפרטורה האידיאלית של רגלי ילדינו, לנעלינו סוליה שטוחה על מנת להתאים לכף רגל של ילד המתחילה להתעקל רק החל מגיל 3-4 שנים.
  2. נוחות - כמובן שנוחות לילדים היא מעל הכל. לכן, חשוב לנו שנעלינו יהיו נוחות לילדינו ותינוקותינו, זאת מאחר ואי-נוחות בזמן ההליכה נמצאה כסיבה לבעיות צמיחה של ילדים ותינוקות.
  3. איכות - היום ניתן למצוא מגוון רב של נעליים במגוון מחירים, ואולם, הרוב הגדול של הנעליים מיוצר מחומרים שאינם איכותיים. לאור זאת, חשוב היה לנו לשמור על איכות גבוהה של נעליים: הנעליים שלנו עומדות בסטנדרטים ותקנים בינלאומיים (כגון ISO9001), עשויים מחומרים טבעיים ורוב הנעליים נתפרות בעבודת יד. 
  4. מחיר המתאים לכל כיס - חשוב לנו שלכולם תהיה את האפשרות להרשות לעצמם את נעלינו, לכן תוכלו למצוא באתר מוצרים בטווחי מחיר שונים ומגוונים.
  5. שמירה על אופנתיות - לבסוף, ברור שכולנו רוצים לשלוח את ילדינו לגן עם הפריטים אשר גורפים את הכי הרבה מחמאות. לכן, מעבר לאיכות ולנוחות, חשוב לנו לשמור על אופנתיות של הקטנים שלנו. לכן, אנו מוודאים כי בכל עונה, נעלינו ישקפו את הטרנד האחרון באופנת הילדים.
חזור להתחלה